Kategoriler
Haberler

Ankapark’ı Siz Değerli Halkımıza “Sunmak ya da Sunamamak”

Ankapark
Youtube’daki Ankapark videosunda King-Kong’u görünce Beşiktaş’a gelen teknik direktörlerin sözleşmelerine koydurdukları özel maddeler aklıma geldi. Hani “beni erken şutlarsanız, tazminat alırım” tarzında maddeler bunlar. Artık ülkeye mi?, takımın geçmiş performansına mı? yoksa Türkiye’de teknik direktörlerden baklentilere mi? güvenmiyorlar, bilinmez. Düşünsenize tüm takımlar, teknik direktörlerinin tüm maçları kazanmalarını istiyorlar bu ülkede. Bu durum ancak Paralel Evren‘de mümkün. Herneyse King-Kong’a dönersek, abiyi Ankapark’a transfer etmek için nasıl bir sözleşme imzalamak lazım bilemiyorum. Ama hayvan kalkıp “Kardeşim ben niye Disneyland’e gitmiyorum da sana geliyorum. Videomu çekip koymuşsun da lisans sahibime kaç para ödeyeceğini biliyormusun?” derse ne diyecek Ankapark Management?

Kategoriler
Röportaj Video Podcast

Vekilim TV’de “CeBIT 2013 Değerlendirmesi” Röportajı

image
Alphan Manas’ın röpotajının konusu; “CeBIT 2013 Geğerlendirmesi ve Daha Önce Yapılanlar ile Karşılaştırması”

Açıkça söylemek gerekirse CeBIT 2013 “Yerel Seçimler öncesi Parti ve Belediyelerin gövde gösterisiydi“. En yaratıcı olan ise Ankara Büyükşehir Belediyesiydi. Stand’da bulunan “Nuhun Gemisi” ve içindeki hayvanlar belli ki Ankaraya kurulacak olan “Theme Park” reklamıydı. Ama bunun CeBIT gibi Bilişim’in en üst fuarında bulunma nedeninin Yerel Seçimler öncesi gövde gösterisi olduğu su götürmez bir gerçek oldu.

(Röportaj İçin Tıklayınız)

25.10.2013 “Röportaj” – Vekilim TV

Kategoriler
Güncel

“I Am Legend” Filminin İzmir’deki Çekimlerine CHP’li Yüksel Çakmur Desteği

i-am-legend

“I am Legend” flminde New York’un o hazin halini gördüğümde İzmir’den bir manzara aklıma geldi: CHP’de yaygın olan “hesap sorma ideolojisi”nin anlamsız bir sonucu olan İzmir’in meşhur “Dünya Ticaret Merkezi” projesi. Yukarıdaki resim ile aşağıdaki resim arasında aslında çok fazla bir fark yok gibi. Bu manzara 11 yıldır İzmirlilerin gözü önünde.
Basmane