Yayınlanma Tarihi: 21 Ekim 2009Kategoriler: Konferanslar ve Jüri Üyelikleri

2009-10-11-14_Alphan-Manas-B-Fit_1
Sevgili arkadaşım Bedriye Hülya ve ortakları Türkiye’de kadın girişimciliğine çok güzel bir örnek oldular. B-Fit’in uyguladığı, tüm dünyada uygulanan ve vücudun her noktasının verimli bir çalışma ile 30 dakikada ihtiyacı olan günlük sporu sağlayabileceğini kanıtlamış bir sistem. Bayanlara yönelik olan bu sistemde, 30 dakika ile vücudun tüm kasları aerobik ihtiyacınızı karşılayarak çalışır, sağlıklı bir yaşam için gereken böyle bir egzersizdir. AYRICA 30 dakikalık egzersiz programları arasında istasyon çalışmaları en çok kalori yakandır. Hızlı sonuç verir.

Diğer spor salonlarından çok daha ekonomik olan bu sistemde makineler sadece B-Fit için üretiliyor. Aracı firma yok. Makinelerde görsellikten çok işlevselliği ile öne çıkıyor. Aksesuar farkı yok. Büyük bir yere ihtiyaçları yok. B-Fit salonlarının yüksek kira gideri yok.

B-Fit’in kuruluş misyonuna bakarsak:
1. Her yaş grubu ve her gelir seviyesinde kadına spor yapma alışkanlığı kazandırmak.
2. Kadın girişimciliğini desteklemek.
3. Kadınlara istihdam yaratmak
4. Kadınların kendi yaşamları ve çevreleriyle ilgili farkındalıklarının artmasına hizmet etmek.
B-Fit’in misyonunu destekleyecek şekilde, Türkiye’nin her yerinde, kadınlar tarafından açılacak ve işletilecek bu spor salonlarını candan destekliyor ve kadınlarımızı bu işte girişimci olmaları konusunda özendirmek istiyorum.

10-11 Ekim 2009’da yapılan yıllık franchise toplantısında tümü bayan katılımcılara GELECEK anlattım: http://www.b-fit.com.tr/Duyuru.aspx?id=22 Hepsi kendi çaplarında girişimci olan bu arkadaşları candan kutluyor, işlerinde başarılar diliyorum.

http://www.b-fit.com.tr

Bültene katılın.