Kategoriler
Haberler

Bir İşinsanı olarak Sınıf Atlama Hırsınız Yüzünden, Önünüzde Yutacağınız Lokma’dan Büyük Lokma Yutmaya Çalıştığınız İçin A) “Boğulmak” & B) “Ağzınızdan Geri Püskürttüklerinizden Dolayı Rezil Olmak” Opsiyonları Olsa Hangisini Seçerdiniz?

image

Milli Piyango Özelleştirmesi ihalesi 15 Temmuz 2014 de yapılmış ve ihaleyi KDV dahil 3.251 milyar USD teklif ile NET Şans-Hitay-Scientific Games Ortak Girişimi kazanmıştı.

Devlet ve ihaleyi alanlar sevindiler ama bu sevincin uzun sürmeyeceği açıktı. Benim bu ihaleye neden girmediğimi soranlara o zaman attığım Tweet’ler aracılığıyla cevaplarım olmuştu.

Kategoriler
Haberler

Türban, Pantalon, CHP, AKP ve İDDAA’nın Mucitliği Konusu

Geçen hafta AKP’li 4 bayan vekilin meclise türban ile gelmesi sonucu diğer partilerden beklenen tepki yerini çok anlamlı konuşmalara bıraktı. (Özellikle CHP Genel Başkan Yardımcısı Şafak Pavey’in konuşması çok etkileyiciydi). Konuşmasında “olmayan bacağı erkekler tarafından siyaset sohbetlerine konu edildiği bir kadın olarak yapıyorum” dediğinde üzüntüden kahroldum. Bu konuşma ile öğrenmiş olduk ki, sağlık nedenleriyle bile olsa kendisinin bir erkek vekilin şikayeti ile meclise ne yazık ki pantalon ile gelemediğiydi. Artık türban konusu mecliste çözüldü. Umarım pantolon konusu da en kısa sürede çözülür. Kimse yanlış anlamasın, ben Şafak Pavey’in yerinde olsam çoktan meclise pantalon ile gelmiştim.