Kategoriler
Sağlık

Göz Renginizi Lens Takmadan 15 Dakikalık Bir Operasyon İle Değiştirmek İstermisiniz?

fsqrcode - anket (göz)
Bu soruya “evet” cevabı verecek çok insan var. Bu talep, esmer nüfusun yoğun olduğu İran, Hindistan, Pakistan ve Körfez Ülkelerinde öyle normal bir arz ile karşılanamayacak kadar çok.

Son dönemde özellikle kadınlar akıllarını yüzleriyle bozmuş durumda. Durum böyle olunca yüzlerini de bozdular.

Şu anda bu konuda ortak olarak böyle bir patente yatırım yapmayı planlıyoruz. Ürün haline de çok hızlıca dönüşecek.Türkiye için de basit bir piyasa araştırması yapmayı düşünüyoruz. www.anketix.com firmasına

http://anketix.com firması bize bir anket programı hazırladı. Hiçbir şahsi bilgi vermeden cevaplanacak 2 sorudan ibaret bu anketi cevaplarsanız sevinirim. İlginize şimdiden teşekkür ederim.

Cevaplamak için sorular, altta link olarak verildiği gibi yukarıdaki resimdeki QR Kodu içinde yer alıyor. Bilgi olarak da aşağıda verilmiştir:

(ANKET İÇİN TIKLAYINIZ)

1) Göz renginizin 15 dakikalık bir operasyon ile kalıcı olarak değişmesini istermisiniz?

2) Bu operasyon için ne kadar öderdiniz?
– 7.000 – 8.000 TL
– 8.000 – 9.000 TL
– 9.000 – 10.000 TL

Kategoriler
Haberler

Patent Alarak Bekaret Kemeri Takılmaz!

kapak+iç
2002 yılında başvurusunu yapmış olduğumuz “İdeal Saklama Koşulları Sağlayarak Stok Takibi Yapabilen Bir Buzdolabı” patenti altında “Elektronik Yumurtalık” da bulunuyordu. Tanımı: diğinde aktive olan ve ön bölümde ışık göstergesine sahip elektronik bir mekanizmayı içermektedir. Kullanıcı tarafından tanımlanmış kullanım süresi bittiğinde ışıklı gösterge renk değiştirerek ürünün kullanım dışı olduğunu belirtir.
Yumurtalik V01.3