Yayınlanma Tarihi: 5 Aralık 2008Kategoriler: Patentlerim

Z-Cart, özellikle büyük marketlerde seri bir alışveriş imkânı sağlamak için tasarlanmıştır. Farklı boyutlarda, ayrılabilir sepet ve torbaların üzerine yerleştirilebildiği ana gövdesi gerektiğinde genişletilebilmektedir. Gövdeye entegre edilebilen opsiyonel şarjlı skuteri sayesinde hareket ederek kullanıcısını da taşıyabilmektedir.

Zahmetsiz ve hızlı kullanım için düşünülmüş opsiyonel Z-Cart skuter sistemi, kullanıcının ayakta duracağı biçimde tasarlanmıştır. Ön ve arkasında bulunan infra-red mesafe algılayıcıları sayesinde reyonlar arasında güvenli bir sürüş imkanı sunar.

Z-Cart’ın patentli ürün toplama sistemi,  kullanıcının raftan aldığı ürünleri alışveriş sırasında istediği gibi gruplayabilemesini sağlamaktadır. Kullanıcının raftan aldığı ürünleri yerleştirmek için önüne farklı boyutlarda torbalar açmasına izin veren bu sistem, standart torbalar ile çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır. 

Ayrılabilir alışveriş sepetleri sayesinde beraber alışveriş yapan birden çok kişi, aynı anda farklı reyonlarda alışveriş yapıp, aldıkları ürünleri tek bir alışveriş arabasında toplayabilir.

Patent Tescil No.: 2006/00896FM
Buluş Sahipleri: Alphan Manas, Mete Mordağ, Kerem Güvenç, Murat Armağan

PDF Formatında Broşür İçin TIklayınız.

Bültene katılın.