Yayınlanma Tarihi: 7 Aralık 2013Kategoriler: Video Podcast

Webrazzi
Sevgili Arda Kutsal‘ın liderliğini yaptığı Webrazzi Organizasyonları her yıl çok daha gelişmiş ve yararlı olmaya devam ediyor. Kendisine hem bu başarılı organizasyon hem de beni davet etmesinden dolayı teşekkür ediyorum. Sakallarıma veda etmeden (en az 5 yaş yaşlı gösterdiği ortak görüşün hakim olmasından dolayı) önceki son organizasyon olduğu için resmimi de koymayı ihmal etmedim.

Benim dahil oturumun katılımcılarına gelince:

Moderator:
Melek Pulatkonak (TurkishWIN)

Temmuz 2013’de Microsoft’dan ayrılan Melek Pulatkonak, üç yasindaki sosyal girişimi Turkish Women’s International Network’de tam zamanlı çalışmaya başlamıştir.

1) Alphan Manas (Keiretsu Forum İstanbul)
Bir seri girişimci, fütürist ve mucit olarak ürün yönetimi, iş ve pazar geliştirme konusunda uzmanlaşmıştır. Girişimcilik ve inovasyon konusunda ilham veren konuşmalar yapar.

2) Laren Cucinotta (TED)
Lauran Cucinotta, şu anda TEDx programı, TED’de çalışan içerik, iletişim stratejisti ve global topluluk lideridir. Gerçekleştirdiği diğer faaliyetler dışında, TEDx Facebook, Twitter, Tumblr siteleri, internet sitesi ve TEDx girişimlerine özgü diğer tüm platformlarda “hikaye anlatıcılığı” stratejisine öncülük etmektedir.

3) Luise Gruner (Axel Springer Plug | Play)
Luise, Axel Springer Plug & Play hızlandırma programının kuruluşunda yer aldı. Şimdilerde programın günlük işlerinin yürütülmesinden sorumlu

(Webrazzi Summit 2013’de Yayınlanan Oturum İçin Tıklayınız)

25.09.2013 @ Swissotel Bosphours İstanbul

Bültene katılın.